Компетентне журі на чолі з президентом Професіональної футбольної ліги Олександром Каденком офіційно визнало наш сайт найкращим серед клубів Першої ліги України.
«”Фенікс-Маріуполь” створив з нуля свій інформаційний ресурс і досягнув системності у висвітленні змагань, представленні власної історії та концепції проєкту, а також повідомленнях про всі важливі події з життя клубу. Візуальна складова повністю відповідає клубній колористиці й айдентиці», – зазначило у своєму резюме журі.
– Нам надзвичайно приємне визнання інформаційного напрямку нашої роботи, – каже генеральний директор «Фенікса-Маріуполя» Юрій Павлишин. – Нагорода в номінації «Найкращий сайт» є результатом роботи всієї клубної команди, яка щодня працює над тим, аби вболівальники оперативно отримували якісний та цікавий контент про життя нашого клубу.

